RETRO PLECHOVÝ HRNEK

Návrat k tradici je RETRO plechový hrnek vyráběný ze smaltu

Smalt je křemičitá tavenina příbuzná sklu a porcelánu vytvářející na kovu ochranný povlak hladkého a lesklého charakteru. Plecháček je velmi trvanlivý. Tyto hrnky s potiskem budou ideálním dárkem pro Vaše obchodní partnery a zviditelní Vaši firmu. Poslouží jako praktická memorabilie k významným událostem. Jelikož se jedná o smalt, mohou se na jednotlivých kusech objevit malé nerovnosti, nebo lehké oděrky. Nejedná o vadu produktu, ale o standardní stav z výroby.

Chci vybrat RETRO potisk z Vaší databáze

Retro hrnek s potiskem s použitím motivu z naší databáze navrhujeme na základě důkladné předchozí individuální konzultace s klientem přes e-mail a telefon. Na e-mail ZDARMA obdržíte 3 návrhy, z nichž si určitě vyberete ten, který Vás osloví. Návrh, který klient odsouhlasí, zadáme do výroby. Potisk na hrnek je uskutečněn formou kvalitního sítotisku (potisk + signování + výpal). Standardizovaná velikost potisku je 60 x 60 mm. Pro potisk používáme plecháčky o objemu 350 ml a průměru 80 mm.

Vaši představu o potisku prosím specifikujte ve formuláři, který se nachází dole na této stránce.

Chci vlastní potisk

Zašlete nám vlastní maximálně návrh potisku (1 až 4 barvy viz. ceník) ve formátu PNG (ideálně na průhledném pozadí) popř. v křivkách. Rozlišení minimálně 300 dpi. Potisk na hrnek je uskutečněn formou kvalitního sítotisku (potisk + signování + výpal). Standardizovaná velikost potisku je 60 x 60 mm. Pro službu potisk na hrnek používáme plecháčky o objemu 350 ml a průměru 80 mm.

Váš návrh prosím připojte do formuláře, který se nachází dole na této stránce.

Plecháček - příklady našich grafických RETRO motivů

Ceník (plecháček vč. potisku)

Pro konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte ve formuláři níže. Minimální odběr 50 ks / maximální odběr dle individuální konzultace. Ceny jsou uvedeny vč. DPH Doprava po ČR (S, M = hradíte vy viz. sekce Doprava, L = ZDARMA).

Nezávazná poptávka

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět