REKLAMNÍ POTISK PRO VAŠI PROPAGACI

Spotřebitelé milují reklamní předměty. Věrnost značce se prostřednictvím distribuce propagačních předmětů s reklamním potiskem zvyšuje o 24% . Celkově jsou reklamní předměty nejlépe vnímaný a nejméně odmítaný reklamní nosič. 

Proč potřebujete reklamní potisk?

Ve světě stále se měnících reklamních trendů existuje jedno marketingové řešení, které nikdy nevyjde z módy - propagační produkty. Studie ukazují, že reklamní předměty byly zařazeny mezi nejefektivnější reklamní média napříč všemi generacemi. Pokud chcete rozšířit dosah značky, pak jsou reklamní předměty s originálním potiskem způsob, jak toho dosáhnout. Téměř devět z deseti spotřebitelů si pamatuje značku (logo) z propagačního produktu a zhruba osm z deseti po obdržení propagačního produktu tuto značku aktivně vyhledá.

Kdo používá reklamní předměty?

Přibližně 28% spotřebitelů používá reklamní předměty každý den a přibližně 81% uchovává reklamní předměty více než rok. Často se propagační produkty dostanou do více rukou - čímž se rozšiřuje povědomí o značce. Čím více lidí se dostane do kontaktu s vaší značkou, tím lepší výsledky uvidíte v oblasti obchodu a prodeje.

Jaké jsou vhodné předměty pro reklamní potisk?

Mnoho lidí má ve svém šatníku textil, který má reklamní potisk. Tašky, trička a klobouky jsou vynikajícími příklady výrobků, které můžete nosit. Mezi další populární reklamní předměty patří kuchyňské potřeby, kancelářské potřeby a příslušenství vozidel. Můžete také přizpůsobit své propagační produkty aktuální sezóně. Například můžete svým zákazníkům a obchodním partnerům věnovat reklamní sluneční brýle s logem Vaší firmy v létě a rukavici se škrabkou na led v zimě.

Jaké mají reklamní předměty s vlastním potiskem využití?

Propagační reklamní produkty mohou být použity jako dárky zdarma pro potenciální nebo stávající zákazníky. Pokud je vaším cílem širší dosah, můžete distribuovat své produkty na veletrzích, nebo na veřejných akcích. Propagační produkty mohou být také použity jako pozornost pro vaše zaměstnance.

Proč jsou propagační produkty účinné?

71% lidí se potěší, když obdrží propagační produkt, který následně výrazně ovlivní jejich nákupní chování. 83% spotřebitelů si na základě obdržení reklamních předmětů připomnělo danou propagovanou značku a osm z deseti připustilo, že po přijetí reklamního předmětu pozitivně změnili svoje vnímání značky. Spotřebitelé také souhlasí s tvrzením, že reklamní předměty posilují zejména branding, mimo to se ukázaly i jako užitečné a praktické. Funkčnost a styl jsou dva hlavní důvody, proč spotřebitelé milují reklamní předměty. Věrnost značce se prostřednictvím distribuce propagačních předmětů zvyšuje o 24% . Celkově jsou reklamní předměty nejlépe vnímaný a nejméně odmítaný reklamní nosič.

Nyní si tedy položte otázku: brání Vám něco v nákupu reklamních předmětů?

Zdroj: ppai.org